כל הקטגוריות

גיליון פוליקרבונט מובלט וגלי

חדר פרחים

זמן: 2022-03-07 צפיות: 204

מעיצובי גג עתידיים ועד חלונות חסיני כדורים
ברגע שהפונקציונליות הנדרשת מתקיימת, יריעות פוליקרבונט מציעים אפשרויות נוספות ליישומים פנימיים וחיצוניים כאחד, הוסיף ד"ר בנץ: "לדוגמה, חומרים מרובי-שכבתיים מעוצבים יכולים לספק תכונות בידוד טובות בדומה לזיגוג משולש. בגלל גמישות השימוש הקיצונית שלה, קל ליצוק את יריעת השיבוט המעוצבת נשאר חזק ועמיד, והוא גם מתעלה על חומרים רבים אחרים במונחים של חופש עיצובי". בנוסף, היריעה בעלת יציבות UV גבוהה ועמידות בפני שריטות. עבור הפאנלים עצמם, דרגת ה-Hygar clone היצוקה מציעה גם תקני בטיחות גבוהים במיוחד, והטווח הוא לא רק חסין כדורים אלא גם חסין פיצוץ. נכסים אלו חשובים במיוחד בבניית אזורי שירות לקוחות וכן מבני ציבור.

יריעות פוליקרבונט אפשרו יצירה נועזת של עיצובים מלאי דמיון כמו מסוף שדה התעופה איירבוס A380, תחנת הרכבת החדשה בווהאן, סין, והביתן הגרמני בתערוכת שנגחאי העולמית ב-2010. כחלק ממסילת הרכבת המהירה החדשה בייג'ין-הונג קונג, תחנת ווהאן בנויה מיריעות רב-שכבתיות בעובי 16-25 מ"מ, אשר לא רק מספקות מראה מודרני אלא גם מספקות עיצוב מתוחכם לכל התשתית. מתחת לגג של 54,000 מ"ר עשוי פוליקרבונט, נוצר בניין מלכותי של העתיד.

קירות הגנה מפני רעש במקומות ציבוריים הם תחום יישום שונה לחלוטין עבור לוחות רב תכליתיים. משני צידי הכביש המהיר, קירות בטון אפור שנועדו להגן על התושבים המקומיים נמצאים בכל מקום, אך חסר להם משיכה ויזואלית מסוימת. Wim Van Eynde, מנהל פרויקט גלובלי לתחבורה ציבורית בחטיבת יריעות הפוליקרבונט של באייר MaterialScience, מסביר: "קירות שקופים עשויים מיריעות בעובי של עד 18 מ"מ יכולים לעמוד בכל הדרישות החוקיות הרלוונטיות תוך שילוב מושלם עם הנוף שמסביב. הם לא רק קל לשימוש וחסכוני, הם גם ידידותיים לסביבה ועמידים בפני גרפיטי וכימיקלים." דרגת מעכב בעירה שפותחה במיוחד עומדת בדרישות המחמירות לרעילות אש ועשן.

קודם הודעהללא חתימה

לידיעה הבאהעליון קניון

whatapp