כל הקטגוריות

גיליון חלול פוליקרבונט

בית הספר לעיצוב קיר

זמן: 2022-03-07 צפיות: 102

עמידות בפני שחיקה: לאחר טיפול בציפוי נגד UV, ניתן להגביר את עמידות השחיקה של לוח מחשבים פי כמה והיא דומה לזכוכית. ניתן לכופף יצירה חמה לקשת מסוימת ללא סדקים וניתן לחתוך או לקדוח שוב. PC נגד גניבה, נגד ירי ניתן ללחוץ יחד עם זכוכית ליצירת חלונות אבטחה לבתי חולים, בתי ספר, ספריות, בנקים, שגרירויות ובתי סוהר, כאשר הזכוכית משפרת את הקשיות ועמידות היריעות בפני שחיקה. ניתן גם ללחוץ את המחשב יחד עם שכבות מחשב אחרות או אקריליק עבור יישומי אבטחה מסורתיים.

הגנה מפני UV: הגנה על אולטרה סגול, רק חלק מהמשטחים החד-שכבתיים מצהיבים או מעורפלים באור שמש ממושך. ללוח PC יש ביצועי בידוד תרמי מעולים, הגבוהים בכ-16% מזכוכית תחת אותו עובי, ויכולים לחסום ביעילות את העברת החום. בין אם זה כדי להתחמם בחורף או כדי למנוע מהחום לפלוש בקיץ, לוח PC יכול להפחית ביעילות את צריכת האנרגיה של הבניין ולחסוך באנרגיה.

ביצועים נגד בעירה: ללוח מחשב יש עיכוב בעירה טוב, אינו מייצר גז רעיל בעת שריפה, ריכוז העשן שלו נמוך מזה של עץ ונייר, ומזוהה כחומר מעכב בעירה מהשורה הראשונה, בהתאם להגנת הסביבה תקנים. לאחר 30 שנים של שריפת דגימות, אורך השריפה שלו לא עלה על 25 מ"מ, ורק גז דליק התפרק כשהאוויר החם היה גבוה כמו 467℃. לפיכך, לאחר המדידה הרלוונטית, נחשב כי ביצועי האש שלו כשירים.

עמידות לחומרים כימיים יכולה: לא לכפות תגובה לחומצה, אלכוהול, מיץ, משקה; יש גם עמידות מסוימת לבנזין, נפט, במגע עם 48 שעות לא יופיעו סדקים או לאבד את יכולת העברת האור. עם זאת, העמידות הכימית לכימיקלים מסוימים (כגון אמינים, אסטרים, פחמימנים הלוגנים, חומרי שטיפת צבע) היא ירודה.

משקל קל: צפיפות הפוליקרבונט היא בערך 1.29/ס"מ, בערך חצי קל יותר מזכוכית, כגון עשוי לוח מחשב חלול, המסה שלו היא 1/3 מזכוכית אורגנית, זכוכית 1/15 ~ 1/12 לערך. ללוח מחשב חלול יש קשיחות מעולה וניתן להשתמש בו כחבר שלד. המשקל הקל של לוח המחשב הופך את הבנייה לבטוחה ונוחה יותר, ויכול לחסוך מאוד זמן ועלות משלוח ובניית גביע.

קודם הודעההתקנת חממה חקלאית

לידיעה הבאהחזית קניון

whatapp